...

Copywriting

Skuteczny
Copywriting

To taki, który jednocześnie jest przyjazny w odbiorze, ale również wspomaga pozycjonowanie strony internetowej lub Twojego Sklepu Online! Pamiętaj, że treści w sieci, to nie wszystko.

Tekst jest ważny również na ulotkach, bilbordach, katalogach, reklamach w Radio. Wszystko musi być spójne, tak by wizerunek w Internecie odpowiadał temu fizycznemu.

Cennik w kwotach netto

Sprawdź czego potrzebujesz

Zamów swoje teksty, a po 3-5 dniach od opłacenia zamówienia otrzymasz je gotowe. Masz dostęp do nielimitowanych poprawek tekstu!

Posty do Social Media

Jeżeli potrzebujesz kogoś, kto poprowadzi Twoje profile na Social Media, to sprawdź naszą ofertę dotyczącą budowania strategii Facebook’a oraz Instagrama. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły i to, jak może wyglądać indywidualnie przygotowowany plan na doatrcie do nowych klientów.

Standardowy opis strony zawiera się w 4000-10 000 znaków ze spacjami w zależności od wielkości strony. Jest uwzględniony o słowa kluczowe, które pomogą wypozycjonowac stronę.

Ciekawe tematy, które poruszają najczęściej zadawane pytania w Internecie. Typowy artykuł, to 2000 - 4000 znaków ze spacjami. Pamiętaj, że najważniejsza jest tu jednak jakośc treści!

Od tych krótkich, po 500 znaków, aż po długie i pełne przeróżnej specyfikacji - nawet dłuższe niż treści na bloga. Przede wszystkim zachęcające do zakupów w Twoim sklepie internetowym.

Kontakt

biuro@repulse.pl

+ 48 792 089 418

Napisz do nas

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.