...

Reklama w internecie

Reklama w Internecie

Czasy, kiedy usługodawcy reklamowali swoje usługi na afiszach i tablicach informacyjnych w centrum miasta, już dawno odeszły w zapomnienie, a dziś to Internet stał się centrum wszechświata i to właśnie tam rozgrywa się największa walka o uwagę i zainteresowanie klientów. W naszej firmie doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy kompleksowe usługi reklamowe w Internecie dla mniejszych i większych firm z różnych branż. Mogą to być zarówno działania marketingowe, które zwiększą zasięg Twojej działalności i dzięki którym dotrzesz do szerszego grona klientów, jak i akcje, które doprowadzą do konwersji, czyli do interakcji ze strony klienta z naszą reklamą.

Najczęściej wybierane opcje

Na Twoje życzenie przeprowadzimy sprzedaż online oraz postaramy się zwiększyć kontakt telefoniczny z klientem. Zakres naszych działań marketingowych jest bardzo szeroki i może się różnić w zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań. W każdym przypadku możemy jednak zagwarantować wysoką skuteczność reklamy w Internecie — z naszą pomocą zdobędziesz nowych klientów, wyróżnisz się wśród konkurencji i rozwiniesz swoją działalność. 

Prowadzenie Social Media

Media społecznościowe to jedne z najskuteczniejszych narzędzi reklamowych we współczesnym świecie. Każdego dnia z serwisów Facebook i Instagram korzystają miliony ludzi, przeglądając publikowane w nich treści. Częstotliwość odświeżania mediów społecznościowych jest zaś znacznie wyższa niż ilość wyświetleń na internetowych witrynach sklepowych itp. Przemyślana strategia marketingowa, regularność publikacji i atrakcyjne treści w połączeniu z estetycznymi grafikami potrafią więc niezwykle skutecznie wpłynąć na podświadomość internautów i zapisać się w ich pamięci. W naszej firmie zapewnimy ci kompleksową obsługę mediów społecznościowych. Współpracując z nami, zyskujesz:

  • oprawę graficzną postów spójną z kolorystyką i stylistyką Twojej marki, a jednocześnie wpisującą się w obecne trendy, 
  • plan publikacji postów na podstawie analizy godzin największego ruchu w Twoich mediach społecznościowych,
  • terminową i prawidłowo zorganizowaną realizację działań marketingowych na wszystkich platformach społecznościowych. 

Zwiększ skuteczność swoich działań w Internecie i przyciągnij nowych klientów do swojej firmy. Facebook i Instagram to kopalnia nowych możliwości — aby je odkryć, zaufaj profesjonalistom. Przygotujemy dla Ciebie skuteczną strategię reklamy w mediach społecznościowych, a następnie zrealizujemy ją za Ciebie. Nie musisz o nic się martwić, a jedynie przyglądać się, jak zwiększają się Twoje zasięgi.

Reklamy PPC

W naszej firmie pracujemy na wielu płaszczyznach, aby zagwarantować Ci maksymalną skuteczność naszych działań. Stawiamy na reklamę internetową zarówno w przestrzeni Google Ads, jak i Meta Ads, czyli Facebook i Instagram.

Dzięki temu reklama Twojej marki dotrze do szerszego grona klientów, a Twoja firma zyska szansę na dalszy rozwój. Ty płacisz za efekt, a my ten efekt zapewniamy. Dzięki współpracy z nami zyskujesz:

  • wyświetlanie reklamy na różnych platformach, co zwiększa zasięg i pozwala nowym klientom zapoznać się z Twoją marką,
  • koszt reklamy wyliczany indywidualnie na podstawie kliknięć i wejść na stronę oraz prognozę oczekiwanych rezultatów,
  • konwersję, czyli rozliczenie za każde skuteczne działanie marketingowe (telefon, formularz kontaktowy).

Pozyskiwany od Ciebie budżet przeznaczany jest przez nas na opłatę reklamy w Google Ads lub Meta Ads, by zapewnić Ci wszystkie niezbędne narzędzia marketingowe, a jedynie niewielka część wpływa do nas jako prowizja. Ponadto, koszty wykonywanych przez nas usług są zawsze wyliczane indywidualnie i dopasowywane do Twoich potrzeb i usług. Zwiększona widoczność marki w Internecie, skuteczne pozycjonowanie w wyszukiwarce i zauważalny ruch na stronie — to główne korzyści płynące z naszych działań. Postaw więc na rozwój marki w Internecie i skorzystaj z naszych usług.

Pozycjonowanie

Chcąc wywindować Cię wysoko wśród konkurencji i zwiększyć widoczność Twojej marki w Internecie, oferujemy usługi pozycjonowania organicznego.

To właśnie dzięki niemu strona internetowa Twojej firmy będzie wyświetlana jako jedna z pierwszych po wpisaniu hasła w wyszukiwarkę. Pozycjonowanie ma na celu:

  • zwiększenie ruchu na Twojej stronie internetowej, 
  • wyróżnienie Twojej marki wśród konkurencji, 
  • zwiększenie widoczności Twojej firmy w Internecie.

W tych działaniach trzeba postawić na cierpliwość — pozycjonowanie to działanie długotrwałe, które jednak przynosi w pełni miarodajne i równie długotrwałe efekty w dłuższej perspektywie. Jest to też opcja niezwykle atrakcyjna cenowo i zdecydowanie bardziej opłacalna niż reklamy typu PPC. Koszt rozkłada się tutaj równomiernie i choć na początku efekty nie będą zbyt zauważalne, opłaty będą nawet kilkukrotnie niższe niż w przypadku innych działań reklamowych.

Wspólne cechy

Działania marketingowe w Internecie mogą stać się niezwykle skutecznym narzędziem reklamowym Twojej firmy, jeśli zostaną one przeprowadzone w przemyślany i zorganizowany sposób. Przygotujemy pełną strategię marketingową, przedyskutujemy ją i dopasujemy do Twoich oczekiwań, by następnie wdrożyć ją i otrzymać satysfakcjonujący efekt. 

Raporty i analiza danych

Płacąc nam za obsługę marketingową Twojej marki, oczekujesz wymiernych efektów. Chcemy więc zapewnić Ci pełen dostęp do danych, byś mógł na własne oczy przekonać się o skuteczności naszych działań. W związku z tym przy realizacji każdego zlecenia nasz zespół skrupulatnie zbierze wszystkie dane z Twoich platform, przeanalizuje je i przedstawi w formie czytelnego raportu. Gwarantujemy pełną transparentność naszych usług.

Doradztwo i konsulting

Zgłaszając się do nas o pomoc, nie musisz być ekspertem w dziedzinie reklamy. To my doradzamy, na jakie działania warto postawić, a czego lepiej uniknąć. Jeśli więc nie masz pojęcia, jak rozsławić swoją firmę i zyskać nowych klientów, umów się z nami na niezobowiązującą rozmowę. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu nasz zespół z pewnością dobierze dla Ciebie najlepsze rozwiązania.

Częsty kontakt telefoniczny/mailowy

Nasza współpraca nie kończy się natychmiastowo po realizacji zlecenia. Nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji przez cały czas — chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Możesz również kontaktować się z nami w celu uzyskania informacji o skuteczności kampanii reklamowej, a my przedstawimy Ci szczegółowy raport.

Kompleksowa obsługa

Skuteczna reklama to spójna reklama, dlatego w naszej firmie oferujemy kompleksową obsługę kampanii marketingowych w Internecie. Na Twoje życzenie przygotujemy atrakcyjne treści i estetyczne grafiki, zaplanujemy ich publikację i stworzymy przemyślany plan reklamowy. Współpracując z nami, zyskujesz więc reklamę swojej marki stworzoną i zrealizowaną od A do Z.

Sposób współpracy

ODKRYWAMY DROGĘ ROZWOJU BIZNESU

Czy twoja firma utknęła w martwym punkcie? My znamy wyjście! Oferujemy kompleksowe rozwiązania – od strategii po technologie – aby Twoja firma rosła szybko i efektywnie.

Skontaktuj się

biuro@repulse.pl

+48 792 089 418

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.