...

Strony internetowe

WebDesign - strona internetowa

Postaw na profesjonalizm i otrzymaj stronę internetową, która zachwyci Twoich klientów. Naszą specjalnością są strony internetowe i ich kompleksowa obsługa. Oferujemy usługi dopasowane w 100% do Ciebie i Twoich potrzeb. Jeśli zależy Ci na oryginalnym designie spójnym z tożsamością i stylem Twojej marki, zgłoś się do Nas. Tutaj dostaniesz dokładnie to, czego oczekujesz.

Stworzymy dla Ciebie stronę internetową od A do Z według Twoich wytycznych – zadbamy o serwer, domenę, grafiki, treści. Wystarczy, że przekażesz nam swoje oczekiwania i zamysł, a my zajmiemy się resztą. A jeśli nie masz pomysłu na wygląd strony, zaproponujemy kilka rozwiązań, byś mógł wybrać opcję, która najlepiej Ci odpowiada. Zapewniamy terminowość, profesjonalną obsługę, indywidualne podejście do klienta oraz wsparcie na każdym etapie tworzenia strony, a także przy jej obsłudze.

Porozmawiajmy o Twojej stronie!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, chętnie rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.
Skontaktuj się z Nami, a wspólnie znajdziemy idealne rozwiązania dla Twojej strony internetowej.

Strony internetowe

Projektowane przez nas strony internetowe to klasyczne, ale jednocześnie mocno rozbudowane witryny internetowe – tworzymy funkcjonalne zakładki, podstrony i wiele innych ciekawych rozwiązań. W naszej firmie wierzymy, że Sky is the limit. Aby przyśpieszyć i ułatwić Twój kontakt z klientem, zaprojektujemy dla Ciebie dedykowany formularz kontaktowy. Ponadto, wykonamy grafiki i kompleksowo zajmiemy się identyfikacją wizualną Twojej marki, co skutecznie zwróci uwagę potencjalnych klientów w Internecie. Wszystko to, by stworzyć stronę internetową, jakiej oczekujesz. Nasza oferta skierowana jest do:
  • start-upów i nowych firm, które chcą wyraźnie zaznaczyć swoją obecność na rynku;
  • małych i lokalnych przedsiębiorstw oferujących limitowane usługi i produkty;
  • rozwiniętych firm i dużych korporacji, które szukają nowej tożsamości dla swojej marki.
Strona internetowa spod naszej ręki jest dopracowana pod każdym względem i połączona z niezbędnymi narzędziami analitycznymi – Google Analytics, Google Search Console. Tak przygotowana pod pozycjonowanie witryna zapewnia znacznie większą skuteczność i rozpoznawalność w Internecie, niż standardowy One Page, a wszystko to w atrakcyjnej cenie i bez żadnych dodatkowych kosztów. W naszej firmie udowadniamy, że strona internetowa nie musi być nudna i szablonowa. Dzięki doświadczeniu i kreatywnemu podejściu możemy stworzyć dla Ciebie wyjątkową stronę, która z pewnością przyciągnie uwagę klientów. Porzuć schematy i wyróżnij się na tle konkurencji. 

Sklepy e-commerce

W naszej firmie przeprowadzimy Cię przez cały proces tworzenia sklepu internetowego i zbudujemy dla Ciebie profesjonalną platformę sprzedażową, bez względu na to, czy masz już plan na sprzedaż w Internecie, czy jesteś w tym temacie całkowicie zielony.

Zaprezentuj nam swój pomysł na sklep, jego działanie, oferowane produkty oraz ogólny wygląd, a my zaproponujemy optymalne rozwiązania. Jeśli chcesz połączyć swój sklep z zewnętrznym serwerem, takim jak Allegro czy Amazon, pomożemy Ci w wyborze kuriera i sposobu płatności krok po kroku. Wstępna rozmowa pozwoli nam lepiej poznać swoje pomysły i zaplanować wszystko od A do Z. Z nami otrzymasz wszystko, co niezbędne – nie musisz więc korzystać z żadnych dodatkowo płatnych wtyczek czy aplikacji dla swojego sklepu. Oferujemy:

  • Sklepy dla nowo otwartych firm, które rozpoczynają swoją działalność sprzedażową w Internecie;
  • Platformy dropshippingowe zintegrowane z hurtowniami i zewnętrznymi serwerami (Allegro, Amazon);
  • rozbudowane platformy sprzedażowe dla dużych przedsiębiorstw działających na światową skalę.

Korzystając z naszych usług, nic Cię nie ogranicza. Sklepy e-commerce działają automatycznie, co oznacza, że możesz w nich umieścić dokładnie tyle produktów, ile potrzebujesz. Dodatkowo gwarantujemy indywidualne podejście – bez względu na wielkość Twojej firmy, skalę działalności i możliwości finansowe, proponujemy optymalne rozwiązania, by osiągnąć jak najlepsze efekty.

One Page

Witryna typu One Page będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, gdy zależy Ci na szybkim i łatwym kontakcie z klientem nie tylko w świecie realnym, ale także w Internecie, a jednocześnie chcesz powiększyć grono swoich usługobiorców i wyjść poza lokalne ramy.

Stanowi ona swoistą wizytówkę Twojej firmy, która ma zachęcić do korzystania z Twoich usług i produktów. W ten sposób niewielkim kosztem wyraźnie zaznaczysz swoją obecność w Internecie. Taka witryna będzie doskonałą opcją dla Ciebie, jeśli: 

  • zakładasz nową firmę i szukasz sposobu na jej zareklamowanie w sieci;
  • jesteś lokalnym usługodawcą i oferujesz wyłącznie jeden przewodni produkt lub usługę;
  • chcesz pozyskać nowych klientów i powiększyć swoją bazę stałych usługobiorców. 

Na Twoje życzenie stworzymy dla Ciebie newsletter oraz landing page, czyli dodatkową formę przyciągnięcia klientów poprzez reklamy w Internecie.

Strona typu One Page jest prosta, przejrzysta i zawiera wszystkie podstawowe informacje niezbędne do kontaktu z Twoją firmą. Możesz ją również dowolnie edytować, a jej obsługa nie powinna sprawiać żadnych problemów, ani Tobie, ani Twoim klientom.

Wspólne cechy

W naszej firmie zapewniamy kompleksową obsługę stron internetowych od A do Z. Przeprowadzimy Cię przez proces tworzenia witryny, wysłuchamy Twoich oczekiwań i zaproponujemy zoptymalizowane rozwiązania. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz więc produkt gotowy do działania, a wszystko to szybko, niebanalnie i profesjonalnie.
Optymalizacja

Tworzone przez nas witryny internetowe są projektowane tak, by korzystanie z nich było proste i wygodne. W związku z tym są one responsywne, przejrzyste i szybkie w działaniu. Każda strona i sklep internetowy są również odpowiednio zoptymalizowane, dzięki czemu sprawnie działają na komputerze oraz na telefonie w wersji mobilnej. Zapewniamy więc kompleksowy dostęp do Twojej strony gdziekolwiek i jakkolwiek chcesz.

Szkolenie z obsługi

W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na prostotę, dlatego tworzone przez nas strony są przejrzyste i łatwe w obsłudze. Dla każdego klienta przygotowujemy jednak dedykowane szkolenie z obsługi witryny w formie instruktażu video, by korzystanie z niej było jeszcze prostsze. Ponadto, decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz kompleksowe wsparcie i specjalistyczną pomoc na każdym etapie. Możesz więc zgłosić się do nas z wszelkimi pytaniami, a my postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości.

Domena/serwer

Zapewniamy profesjonalną obsługę prawną stron internetowych, a także hosting i domenę. Nie musisz jednak martwić się ich konfiguracją – na Twoje życzenie instalujemy wszystkie niezbędne narzędzia na Twoim koncie. W naszej firmie oferujemy również możliwość wykupienia serwera lub domeny na cały rok, co zapewni Ci spokój i pewność. Dbamy o wszystkie formalności i prawne aspekty działania strony – przygotujemy politykę prywatności, regulaminy, RODO i wszelkie niezbędne strony informacyjne.

Zakres wymiany informacji

Nasze strony internetowe są dopracowane pod każdym względem. Każda z nich wyposażona jest w niezbędne narzędzia analityczne (Google Analytics, Google Search Console, indeksacja w Google, śledzenie ruchu), które ułatwiają korzystanie ze strony. Tworzymy także wygodne kanały informacyjne i komunikacyjne z klientami – na Twoją prośbę umieścimy na stronie newsletter, kontakt mailowy lub dedykowany formularz. Każda nasza strona jest więc w pełni przygotowana pod pozycjonowanie i nie wymaga od Ciebie żadnego dodatkowego wkładu. 

Portfolio

Sposób współpracy

ODKRYWAMY DROGĘ ROZWOJU BIZNESU

Zastanawiasz się, jak rozwijać swój biznes w dynamicznie zmieniającym się rynku? My mamy odpowiedź. Nasze skrojone na miarę strategie, nowoczesne narzędzia i analiza danych przyspieszą Twój rozwój.

Skontaktuj się

biuro@repulse.pl

+48 792 089 418

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.